• Kategoria: Transport/Mechanika
  • Kontakt:
    rekrutacja@luksmann.pl
  • Lokalizacja: HESJA, okolice Kassel, Norwegia
  • Wyświetleń: 9
  • Data dodania: 2018-10-26
  • Data wygaśnięcia: 2018-11-16
Kierowca CE – kontenery wymienne BDF
Kończy się

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca CE – kontenery wymienne BDF – podstawy języka

region zatrudnienia: HESJA, okolice Kassel

Podstawowe obowiązki:

·     prowadzenie zestawu BDF na tandemie lub na przyczepie z obrotową osią

·     przewóz poczty w trasach dalekobieżnych po Niemczech,

·     komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim lub angielskim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

·     system 3.1, 2.1, 2.2  lub praca stała bez systemu,

·     niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

·     tydzień przeszkolenia w podwójnej obsadzie, podczas którego kierowca uczy się przyczepiać przyczepy oraz poznaje specyfikę pracy w firmie,

·     gwarantowane wynagrodzenie:

- w systemie 3.1 - 2200 € netto

- w systemie 2.1 – 2050 netto

      - w systemie 2.2 – 1500 netto

·     2500 € netto przy pracy stałej bez systemu

·     dodatkowo 19 dni płatnego urlopu do wykorzystania w ciągu roku

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy zapewniamy:

·     Szkolenie, które trwa 2-3 dni lub tydzień, w zależności jak oceniona zostanie jazda próbna kandydata

·     pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,

·     prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

·     opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

·     prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

·     pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

·     prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

·     minimum podstaw języka niemieckiego lub angielskiego do komunikacji,

·     doświadczenia jako kierowca CE

Mile widziane:

·     doświadczenie jako kierowca CE na przyczepie ze skrętną osią BDF

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 505 500 420 lub 500 800 309

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie