• Kategoria: Montaż/Instalacje sanitarne/hydraulika
  • Kontakt:
    infopoland@bluecollar.dk
  • Lokalizacja: Dania
  • Język: angielski (komunikatywny)
  • Wyświetleń: 122
  • Data dodania: 2018-10-29
  • Data wygaśnięcia: 2018-11-19
Hydraulik
Zakończone

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr 5437). Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 12 lat.

Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hydraulik

Nr Ref: H/ 10/ DK

Miejscowość: Kopenhaga, Dania

Zakres obowiązków: Prace hydrauliczne na terenie Kopenhagi i okolic. Prace głównie w prywatnych domach. Do zadań należeć będzie min.: wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, montaż armatury łazienkowej (biały montaż).

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-rozpoczęcie pracy od zaraz –pierwszy kontrakt do końca kwietnia z możliwością długoterminowej współpracy,

-samochód służbowy do dyspozycji,

-umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,

-ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,

-pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),

-12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny.

Oczekujemy:

-udokumentowanego doświadczenia jako hydraulik – min. 3 lata,

-umiejętności do samodzielnej pracy w szybkim tempie,

-dyspozycyjności do rozpoczęcia pracy od zaraz,

-komunikatywnej znajomości j. angielskiego- warunek konieczny,

-prawo jazdy – warunek konieczny.

Wymagane dokumenty:

-CV,

-Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje, zdjęcia prac

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z podaniem nr referencyjnego H/ 10/ DK na adres mailowy: infopoland@bluecollar.dk w tytule maila prosimy podac nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie - moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:

1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;

2. mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu.

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie