• Kategoria: Transport/Mechanika
  • Kontakt:
    rekrutacja@luksmann.pl
  • Lokalizacja: okolice Drezna, Niemcy
  • Język: niemiecki (podstawowy)
  • Wyświetleń: 64
  • Data dodania: 2018-10-26
  • Data wygaśnięcia: 2018-11-16
KIEROWCA CE – FIRANKA LUB BDF – BLISKO GRANICY
Zakończone

Podstawowe obowiązki:

·     prowadzenie naczepa + ciągnik siodłowy typu firanka,

·     przewóz różnych towarów spedycyjnych po Niemczech,

·     podstawowa komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

·     do wyboru system 4.1. lub praca stała od poniedziałku do piątku, co trzecia pracująca sobota

·     niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

·     możliwość powrotu do kraju w wolne weekendy,

·     stały przydział do samochodu,

·     możliwość przeszkolenia w firmie przed podjęciem zatrudnienia,

·     niemieckie zarobki składające się z podstawy 1850 € brutto + diety 24 € netto + dodatek za nocki około150€ netto miesięcznie

·     możliwy pokój do wynajęcia na weekend za 26,75 euro.

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

·     pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,

·     prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

·     opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

·     prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

·     płatny urlop wypoczynkowy,

·     pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

·     prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

·     podstaw języka niemieckiego do komunikacji,

·     doświadczenia jako kierowca CE,

·     zaświadczenia o niekaralności

Mile widziane:

·     uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych – ADR podstawowy

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 505 500 420 lub 500 800 309

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie