• Kategoria: Inne oferty pracy
  • Kontakt: 713666455
    info@walterfachkraft.pl
  • Lokalizacja: Bad Hersfeld, Niemcy
  • Język: niemiecki (podstawowy)
  • Wyświetleń: 81
  • Data dodania: 2018-11-07
  • Data wygaśnięcia: 2018-11-28
KOMISJONER bez doświadczenia + mieszkanie
Zakończone

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 21-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU Z KSIĄŻKAMI

Miejsce pracy: Bad Hersfeld, Niemcy

Szukasz pracy, żeby zarobić jeszcze przed świętami ? Nie masz doświadczenia, ale chcesz wyjechać za granicę? Ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków pracownika magazynu:

  • kompletowanie zamówień,

  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

Oferujemy:

  1. Niemiecką umowę o pracę.

  2. Mieszkanie w całości opłacone przez Pracodawcę.

  3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  4. Premia za obecność w pracy.

  5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.

  6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

  7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

  8. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

  9. Łatwy dojazd do miejsca pracy.

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel.:

+48 713666081, +48 713666455.

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie