• Kategoria: Gastronomia
  • Kontakt:
    kontakt@ap-grupa.pl
  • Lokalizacja: Austria
  • Język: niemiecki (dobry)
  • Wyświetleń: 76
  • Data dodania: 2018-10-29
  • Data wygaśnięcia: 2018-11-19
Kucharz / kucharka
Zakończone

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Wraz z Pracodawcą holenderskim, dla kurortów wypoczynkowych i kolejek wysokogórskich w regionie Tyrol (Austria), poszukujemy kandydatów do pracy w branży hotelarsko-gastronomicznej. Prowadzimy nabór na różne stanowiska pracy do obsługi sezonu zimowego 2018-2019 w Alpach.

Oferujemy

• Wynagrodzenie brutto wynosi 2200 Euro (wypłaty co 4 tygodnie / stała pensja)

• Zatrudnienie od listopada 2018 do marca 2019 roku

• Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

• BEZPŁATNE zakwaterowanie służbowe (bardzo dobre warunki)

• BEZPŁATNE wyżywienie na miejscu

• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Obowiązki

• Przygotowywanie posiłków w restauracjach kilku kurortów wypoczynkowych w Tyrolu

• Praca w zespole

Wymagania

• Minimum dobra znajomość języka niemieckiego

• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kucharza w restauracji

• Osoby które w ostatnim roku przepracowały minimum 1 miesiąc w Holandii

Zapraszamy do przesłania CV na adres: kontakt@ap-grupa.pl

Lub o kontakt z naszym biurem, tel: (+) 48 77 4417606

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie