• Kategoria: Produkcja/przemysł
  • Kontakt:
    m.raczynska@german-logistic.pl
  • Lokalizacja: Austria
  • Wyświetleń: 8
  • Data dodania: 2018-10-29
  • Data wygaśnięcia: 2018-11-19
Magazynier z doświadczeniem bez znajomości języka

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) w skład obecnie poszukuje dla swojego Klienta- międzynarodowej sieci dyskontów- pracowników na stanowisko:

Magazynier z doświadczeniem bez znajomości języka niemieckiego

Miejsca pracy:

• Austria, Laakirchen

Zakres obowiązków:

• przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw.kompletacja/ komisjonowanie/ picking),

• zbieranie zamówień przy pomocy monitora lub systemu słuchawkowego w języku niemieckim,

• obsługa wózka widłowego do wożenia palet,

• praca na hali ciepłej lub w mroźni;

Wymagania:

• uprawnienia na wózki widłowe,

• doświadczenie przy kompletacji(min. 6 m-cy),

• znajomość systemu słuchawkowego lub chęci do nauki liczebników niemieckich oraz kilku zwrotów/komend,

• dynamika pracy,

• mile widziane doświadczenie przy kompletacji na dziale mroźni,

• mile widziane prawo jazdy kat B;

Oferujemy:

• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

• zatrudnienie na podstawie austriackiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Austrii,

• konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe + dodatki,

• zakwaterowanie na terenie Austrii w pobliżu miejsca pracy,

• opiekę polskojęzycznego koordynatora,

• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

• pomoc w dopełnieniu formalności w Austrii, związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,

• możliwość wieloletniej współpracy.

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.

 Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Kontakt: E-Mail: m.raczynska@german-logistic.pl tel: 32-441-91-54

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie