Mechanik Autobusów - Irlandia
Zakończone

W imieniu naszego klienta firmy Bus Eireann, wiodącego irlandzkiego przedsiębiorstwa świadczącego usługi przewozu osób na terenie całego kraju, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Mechanik Autobusów

Miejsce pracy: Irlandia (Dublin i okolice)

Zakres obowiązków:

- Bieżący serwis i utrzymanie floty przedsiębiorstwa,

- Pełna obsługa techniczna: usuwanie usterek i awarii, diagnostyka komputerowa.

- Podstawowe naprawy elektryczne.

Wymagania:

- Doświadczenie w naprawie autobusów lub samochodów ciężarowych (minimum 2 lata),

- Umiejętność oceny stanu technicznego pojazdu,

- Znajomość układów elektrycznych i umiejętność naprawy / wymiany,

- Doświadczenie pracy w autoryzowanym serwisie będzie dodatkowym atutem,

- Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość wykonanej naprawy,

- Wykształcenie kierunkowe z zakresu mechaniki,

- Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- Oferujemy stałą i stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,

- Wynagrodzenie w przedziale 16 – 18 euro/h, plus płatne nadgodziny,

- Pomoc w organizacji wszelkich formalności związanych z wyjazdem i podjęciem pracy,

- Szkolenia i wsparcie rozwoju zawodowego,

- Opłacony kurs języka angielskiego,

- Firmowy fundusz emerytalny, dodatkowe benefity pracownicze,

- Pakiet opieki medycznej, Pomoc w znalezieniu i wynajęciu zakwaterowania,

- Nowy start w Irlandii.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij swoje CV na adres praca@globalforce.pl

Rozmowy z pracodawcą odbędą się na Skype.

Administratorem podanych dobrowolnie w procesie aplikowania na stanowisko danych osobowych jest GlobalForce Services Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Królewska 65a/1. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom GlobalForce) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane do GlobalForce Resources z siedziba w Irlandii– wyłącznie w celach rekrutacji na dane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do GlobalForce w każdy możliwy sposób. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich zmiany, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w GlobalForce prosimy o kontakt pod adresem email: biuro@globalforce.pl

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie