Jobelin.pl to serwis ogłoszeń zawierających oferty pracy za granicą.


Powstał po to, by umożliwić Polakom znalezienie dobrej oferty pracy w krajach takich jak: Wielka Brytania, Niemcy, Holandia czy Norwegia.

Główną zaletą serwisuj jest jego prostota, a jednocześnie dokładny sposób dotarcia do poszukiwanych ofert pracy za granicą.
 
Praca za granicąWyszukiwanie ogłoszeń możliwe jest na dwa sposoby:
 1. Poprzez przeglądanie kategorii związanych z danym krajem. W tym przypadku, z menu po lewej stronie, możesz wybrać kraj i branżę w jakiej szukasz pracy.
 2. Poprzez skorzystanie z wyszukiwarki umożliwiającej poszukiwanie pracy związanej z wpisanym zawodem, miejscowością czy określonej stawce wynagrodzenia czy poziomem znajomości języka.
 
Wyszukiwarka i kategorie Jobelin.pl


Dodawanie ogłoszeń wykonujemy poprzez kliknięcie w przycisk "+ DODAJ OGŁOSZENIE". Można dodawać ogłoszenia bez zakładania konta, ale wtedy traci się możliwość zarządzania ofertą pracy w przyszłości. Najszybszym sposobem rejestracji/logowania jest skorzystanie z opcji logowania Facebook'iem lub kontem Google.
 
Dodaj Ogłoszenie - Jobelin.pl

Dodając ogłoszenie zwróć uwagę na:
 1. Wybór kategorii ogłoszenia. Kategorie są powiązane z konkretnym krajem. Jeśli nie znajdziesz kategorii, która wydaje Ci się niezbędna, napisz nam o tym.
 2. W tytule ogłoszenia wpisz nazwę stanowiska.
 3. W opisie podaj wszelkie informacje, które zachęcą potencjalnych kandydatów do kontaktu. Koniecznie określ warunki pracy i podstawowe wymagania. Podaj również preferowaną formę i termin zgłaszania aplikacji.
 4. Warto określić również stawkę płacy za 1h brutto. Stawka pozwoli na wyszukanie Twojego ogłoszenia poprzez określenie zakresu zarobków.
 5. Określ umiejętności językowe, jakie są niezbędne do aplikowania, wybierając odpowiednie opcje w polach Wymagany język oraz Poziom języka.
 6. Koniecznie wybierz kraj, w którym oferowana jest praca. Możesz również zdefiniować miejscowość, co pozwoli na wyświetlenie miejsca pracy na mapie.
 
 
Wyróżnianie ogłoszeń
Dodawanie ogłoszeń w Jobelin.pl jest bezpłatne. Jednak jeśli chcesz osiągnąć dobre efekty i wygrać z konkurencją, to warto skorzystać z jednej lub kilku form wyróżnień:
 1. Promowanie na stronie głównej zagwarantuje Twojej ofercie najwyższą dostępność, gdyż sporą część ruchu kierujemy na stronę główną z miejsc, w których Polacy poszukują pracy za granicą.
 2. Promowanie w danej kategorii spowoduje, że Twoje ogłoszenie zostanie przeniesione na górę listy ofert w danej kategorii. Kategorie są powiązane z krajami. Właśnie tam kierujemy ludzi, którzy poszukują pracy w konkretnym kraju, miejscowości lub uczących się pożądanego języka.
 3. Dodatkowo możesz wykorzystać wyróżnienie Twojej oferty za pomocą ramki lub koloru, co przyciągnie wzrok przeglądających listy ogłoszeń.
 
Wyróżnianie ogłoszeń


add_circle_outline Dodaj ogłoszenie