• Kategoria: Produkcja/przemysł
  • Kontakt:
    biuro@jobmarket-24.pl
  • Lokalizacja: Dania
  • Język: angielski (komunikatywny)
  • Wyświetleń: 7
  • Data dodania: 2018-10-29
  • Data wygaśnięcia: 2018-11-19
Operator maszyn CNC- Fanuc/Heidenhaim/Mazak

Opis stanowiska :

Wymagania :

- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC - sterowanie; Fanuc lub Heidenhaim lub Mazak

- umiejętność przygotowania i przezbrojenia maszyny,

- prowadzenie powykonawczych testów jakości,

- odpowiednie kwalifikacje zawodowe,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub duńskiego,

- minimum 2 lata doświadczenia.

Oferujemy:

- wynagrodzenie: 160 -170 DKK /h,

- szkolenie przygotowawcze na stanowisku pracy,

- godziny pracy: 7-16 i 7-12.30 piątek (37, 5 godzin pracy tygodniowo),

- możliwość pracy w systemie 4-dniowym,

- możliwość stałego zatrudnienia po 4-miesięcznym okresie próbnym,

- umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,

- ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe (dodatkowa opcja),

- opieka koordynatora,

- pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania.

Jak aplikować:

Zgłoszenia wraz z CV w języku angielskim prosimy kierować na adres biuro@jobmarket-24.pl

W nadsyłanych CV prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobmarket z siedzibą w Gdańsku, moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.)”

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie