• Kategoria: Inne oferty pracy
  • Kontakt: +48 713666081
    info@walterfachkraft.pl
  • Lokalizacja: Berlin, Niemcy
  • Język: niemiecki (komunikatywny)
  • Wyświetleń: 3
  • Data dodania: 2018-11-08
  • Data wygaśnięcia: 2018-11-29
Pokojówka/Pokojowy z jęz. niemieckim

Jesteśmy sprawdzoną niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.

Obecnie do jednego z naszych oddziałów poszukujemy osób na stanowisko:

Pokojowa/Pokojowy z jęz. niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy

Kogo szukamy?

- osoby doświadczonej w pracy i w zawodzie (warunek konieczny),

- z dobrą znajomością j. niemieckiego (warunek konieczny),

- z pozytywnym nastawieniem do pracy,

- ze sprawnością fizyczną,

- dokładnej i sumiennej,

- z motywacją do pracy,

- bardzo uczciwej.

Zakres obowiązków:

- dokładne sprzątanie pokoi,

- dbałość o detale,

- czyszczenie wyznaczonych miejsc (wraz z sanitariatami),

- zmiana pościeli, ręczników,

- uzupełnianie brakujących środków czystości.

- bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP,

Dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu?

- zapewniamy niemiecką umowę o pracę,

- pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech,

- gwarancję zachowania niemieckich standardów

- dajemy możliwość długofalowego zatrudnienia,

- proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę na pełny etat,

- liczymy płatne nadgodziny,

- zapewniamy zakwaterowanie,

- gwarantujemy płatny urlop i dodatek świąteczny

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:

+48 71 3666 455

+48 71 3666 081

Oferty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej

oraz na naszym fanpage na facebooku

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie