• Kategoria: Usługi/obsługa klienta
  • Kontakt:
    info@rol-jobhliwa.ch
  • Lokalizacja: okolice St. Gallen, Szwajcaria
  • Język: niemiecki (dobry)
  • Wyświetleń: 48
  • Data dodania: 2017-04-30
  • Data wygaśnięcia: 2017-05-21
Praca dla kelnerki
Zakończone

Opis stanowiska

Poszukujemy kelnerki do restauracji w Szwajcarii w okolicach St. Gallen.
Okres zatrudnienia: stale
Termin rozpoczęcia: 15.05.2017

Wymagania:

  • Dobra znajomość j. niemieckiego, poziom min. B2 oraz doświadczenie w zawodzie kelnerki.
  • Znajomość dodatkowego języka obcego,
  • wyksztalcenie kierunkowe lub doświadczenie w pracy za granica - mile widziane.

Oferta

  • Zarobki 3700 CHF Brutto.
  • Umowe o prace otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy.
  • Zakwaterowanie zapewnia odpłatnie pracodawca.
  • Do dyspozycji pracownika stoi 2 - pokojowe umeblowane mieszkanie z dostępem do Internetu.

Sposób aplikowania

Prosimy o przeslanie drogą elektroniczna referencji oraz CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym tylko i wyłącznie w języku niemieckim.

Kontakt: info@rol-jobhliwa.ch

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie