• Kategoria: Gastronomia
  • Kontakt: +48 713666081
    info@walterfachkraft.pl
  • Lokalizacja: Fulda, Niemcy
  • Język: niemiecki (komunikatywny)
  • Wyświetleń: 63
  • Data dodania: 2018-11-08
  • Data wygaśnięcia: 2018-11-29
PRACA NA STAŁE Kucharz/ka-podstawa+dodatki
Zakończone

Jesteśmy sprawdzoną niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.

Aktualna propozycja pracy:

Kucharz/Kucharka z jęz. niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy

Jaki jest przewidywany zakres obowiązków?

- sporządzanie potraw wedle podanych przepisów,

- przygotowywanie i dbanie o porządek na stanowisku pracy,

- dbanie o świeżość produktów spożywczych i kulinarnych,

- spełnianie wymogów sanitarno-higienicznych.

- bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP,

Dla nas liczy się:

- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym (warunek konieczny)

- kreatywność i samodzielność,

- motywacja do pracy i dobra organizacja w kuchni,

- zmysł estetyczny, sumienność i dokładność,

- zachowanie higieny pracy,

- umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej,

- doświadczenie w zawodzie jako kucharz/kucharka min. 1 rok (warunek konieczny),

- ważna książeczka sanepidu.

W zamian oferujemy Ci:

- niemiecką umowę o pracę z dobrymi świadczeniami,

- pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech,

- zachowane niemieckie standardy,

- świadczenia urlopowe,

- możliwość stałego, bezpiecznego zatrudnienia,

- atrakcyjne terminowe wynagrodzenie,

- organizację zakwaterowania,

- opiekę koordynatora,

- stabilną, legalną pracę.

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:

+48 71 3666 455

+48 71 3666 081

Oferty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej

oraz na naszym fanpage na facebooku

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie