• Kategoria: Produkcja/przemysł
  • Kontakt:
    pl@balticworkforce.com
  • Lokalizacja: Dania
  • Język: angielski (komunikatywny)
  • Wyświetleń: 630
  • Data dodania: 2016-01-20
  • Data wygaśnięcia: 2016-02-10
PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ W DANII Z UPRAWNIEN
Zakończone

Baltic Workforce jest międzynarodową firmą specjalizującą się w dostarczaniu zasobów ludzkich, outsourcingiem pracowniczym oraz wynajmem pracowników w Danii. Będąc jednymi z liderów rynku spośród agencji pracy tymczasowej w Danii, mając przeszło 10 lat doświadczenia w rekrutacjach i administrowaniu pracowników ze wschodniej Europy wychodzimy naprzeciw nowym wyzwaniom specjalizując się w rekrutacjach zmotywowanych, doświadczonych, wykwalifikowanych lub bez kwalifikacji pracowników mówiących również w języku angielskim.

Opis stanowiska

  • Praca na spożywczej linii produkcyjnej
  • Przewóz towarów po terenie fabryki wózkiem widłowym
  • Mycie surowców, pakowanie w worki, ważenie, etykietowanie

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe akceptowane w całej Europie
  • Doświadczenie na produkcji spożywczej mile widziane (linia produkcyjna, pakowanie, mycie surowców etc.)
  • Komunikatywny język angielski - będzie atutem
  • Szczere chęci do pracy na stałe w systemie 2 miesiące pracy – miesiąc wolnego.
  • Bezkonfliktowość, staranność, uczciwość

Nasza oferta

  • Pracę w licznym zespole w fabryce w Odense
  • Pracę od około 22 lutego 2016 na czas nieokreślony
  • Opcja zakwaterowanie na miejscu ok. 600-700 DKK miesięcznie
  • Praca w systemie 2 miesiące pracy, 1 miesiąc wolnego
  • Około 55h pracy tygodniowo nawet 7 dni w tygodniu
  • Stawka godzinowa 60 DKK brutto + 12,5% na fundusz wakacyjny
  • Zatrudnienie na Duńskich warunkach

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podstawowe wymagania w niej zawarte proszone są o przesyłanie swoich aplikacji na adres email pl@balticworkforce.com z dopiskiem nr ref WOZ/POL/2016.  Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzul o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie