• Kategoria: Produkcja/przemysł
  • Kontakt:
    infopoland@bluecollar.dk
  • Lokalizacja: Smørum, Dania
  • Język: angielski (komunikatywny)
  • Wyświetleń: 11
  • Data dodania: 2018-09-26
  • Data wygaśnięcia: 2018-10-17
Pracownik produkcji (stolarz warsztatowy)
Zakończone

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr 5437). Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 12 lat.

Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref: PP-stol/ 09.18/ DK

Miejsce pracy: Smørum, Dania.

Zakres obowiązków:

Praca na linii produkcyjnej w firmie wytwarzającej bezpieczne place zabaw.

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-rozpoczęcie pracy od zaraz,

-umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,

-ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,

-możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.,

-opieka koordynatora,

-wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,

-pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),

-12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny.

Oczekujemy:

-udokumentowanego doświadczenia w pracach stolarskich,

-certyfikatu na wózki widłowe,

-dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz,

-min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego,

-prawa jazdy cat. B + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:

-CV,

-Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje itp.

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego Nr Ref: PP-stol/ 09.18/ DK na adres e-mail infopoland@bluecollar.dk

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie