• Kategoria: Opieka
  • Kontakt: 531809729
    biuro@gmpraca.pl
  • Lokalizacja: Niemcy
  • Język: komunikatywny
  • Wyświetleń: 40
  • Data dodania: 2024-04-06
  • Data wygaśnięcia: 2024-04-27
PIELĘGNIARZ / PIELĘGNIARKA - NIEMCY 5000 - 6500 €
Zakończone

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

(Niemcy)

Opis stanowiska:

§  Praca na stanowisku pielęgniarki / pielęgniarza

§  Praca w klinikach lub szpitalach

Zakres obowiązków:

§  Opieka pielęgniarska nad pacjentami

§  Praca wg harmonogramu pracy

§  Pobieranie materiałów do badań diagnostycznych.

§  Przygotowanie pacjentów do badań specjalistycznych

Oferujemy:

§  Pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do dyspozycyjności

§  Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, pielęgnacyjne, wypadkowe, od utraty pracy)

§  Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji (od 5.000 Euro brutto do 6.500 euro miesięcznie przy 40 godzinnym tygodniu pracy)

§  Dodatki za pracę:

nadgodziny i nocna zmiana +25%

niedziele +50%

święta +100%

§  Urlop wypoczynkowy 30 dni

§  Premia Świąteczna, dodatek finansowy do urlopu (600 Euro brutto)

§  Premia powitalna (1000 Euro brutto)

§  Pomoc w nostryfikacji dyplomu zawodowego

§  Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

§  Bezpłatne zakwaterowania

§  Zwrot kosztów podróży

§  Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności na miejscu od złożenia wniosku na zasiłek na dzieci aż po uzyskanie zaświadczenia o niekaralności)

Wymagania:

§  Wykształcenie min. średnie medyczne

§  Aktualne prawo wykonywania zawodu

§  Doświadczenie w pracy w niemieckim domu opieki lub klinice

§  Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację

§  Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać na nasz adres mailowy: biuro@gmpraca.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Pielęgniarka / Pielęgniarz”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

Numerem tel: +48 531 809 729

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Gajdos Marcin Agencja Pracy ul. Drzymały 11 46-300 Olesno (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 26044). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Wyślij CV
Inne ogłoszenia
add_circle_outline Dodaj ogłoszenie